Hlavní navigace

HTC představuje svůj telefon Tattoo s operačním systémem Android

9. 9. 2009

Sdílet

HTC Tattoo

„Každý chce mít svůj telefon a cítit, že byl vytvořen přímo pro něj. Tattoo spolu s HTC Sense představuje snadnou cestu, jak vytvořit vlastní pozoruhodné mobilní zážitky," říká Peter Chou, CEO, HTC Corporation. „HTC Tattoo umožní vytvořit ty nejpoutavější mobilní zážitky prostřednictvím jednoduchého a přitom téměř ničím neomezeného nastavení telefonu."


HTC Tattoo je druhý telefon, který obsahuje přístup HTC Sense, který staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem má dělat jednodušší a přirozenější. HTC Sense dle výrobce vychází z pozorování, jak lidé žijí a komunikují.


HTC Tattoo se snaží zjednodušovat kontakt s důležitými lidmi a má propojovat komunikaci i aplikace. Volání, e-maily, texty, fotografie a aktualizace statusů jsou v jednom společném náhledu pro větší přehlednost a více zábavy.


HTC Tattoo obsahuje také inovativní mobilní služby společnosti Google: Mapy Google, vyhledávání, Gmail a Android market. Mezi hardwarové vybavení přístroje patří 3,2 megapixelový fotoaparát s funkcí autofocus, 3,5 mm vstup pro stereo sluchátka a rozšiřitelnost microSD pamětí.


HTC Tattoo bude v prodeji v České republice od října a cena telefonu bude 8 499 Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?