Hlavní navigace

HTC Touch2 bude v ČR dostupný od října

5. 9. 2009

Sdílet

HTC tímto produktem rozšiřuje své portfolio dotykových telefonů a umožňuje seznámit se s dotykovým ovládáním širšímu okruhu uživatelů. Smartphone také disponuje uživatelským rozhraním TouchFLO, které obsahuje htc touch2aktualizované informace o počasí a rychlý přístup k populárním aplikacím. Vedle toho disponuje HTC Touch2 i Mapami Google pro mobilní telefony, YouTube a dalšími aplikacemi.

HTC Touch2 (na snímku vlevo) jakožto Windows Phone má podle výrobce díky operačnímu systému Windows Mobile 6.5 nabídnout rychlé zpracování zpráv, surfování na internetu a velké množství dalších funkcí. HTC dokonce tvrdí, že údajně disponuje ve své třídě nejlepším zpracováním e-mailů umožňujícím synchronizaci s Microsoft Exchange. To má uživatelům dovolit kontrolovat a využívat hned několik e-mailových účtů najednou.

Jako výchozí prohlížeč byl zvolen inovovaný Internet Explorer Mobile 6, který by měl zobrazovat podobu internetových stránek tak, jako na klasickém počítači, neboť využívá obdobné jádro, jako desktopový Internet Explorer 6 a nemělo by tak docházet k problémům při zobrazení, známým z předchozích verzí tohoto mobilního browseru od Microsoftu. Smartphone Touch2 má zabudovanou zoomovací lištu umožňující plynulé čtení textů v optimální velikosti a navíc má uživatelům usnadnit nalézt to, po čem pátrali. Internet Explorer Mobile podporuje také Adobe Flash umožňující sledovat Flash videa např. na YouTube nebo Stream.cz.

S operačním systémem Windows Mobile 6.5 lze přes Windows Marketplace získat nejrůznější aplikace. Nová služba Microsoftu My Phone umožňuje z HTC Touch2 zdarma na internet automaticky zálohovat a synchronizovat fotografie, hudbu, kontakty či zprávy. Více informací o novém mobilním OS najdete v článku Microsoft uvede Windows Mobile 6.5 začátkem října.

HTC Touch2 bude v prodeji v České republice od října a cena telefonu by měla být 8 499 Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?