Hlavní navigace

ICQ 7.4 - nová verze historie zpráv a rozšířené možnosti vyhledávání

28. 1. 2011

Sdílet

Mezi nové funkce verze ICQ 7.4 patří:

1.    Nástroj Historie zpráv – Rychlý přístup k historii ICQ zpráv s každým kontaktem. Uživatelé mají také přístup k historii své komunikace z okna zpráv. Celá historie je ukládána chronologicky a automaticky. Nové rozhraní a zabudované filtry podle autorů nabízejí lepší navigaci a plnou podporu vyhledávání, ať už hledáte slovo, frázi, chat skupinu, emotikon či flash animaci tZer.

2.    Nové okno zpráv – Inovované okno zpráv nyní nabízí přístup k oblíbeným komunikačním volbám, jako jsou, chat, SMS, Audio & Video. Uživatelé si mohou také vybrat historii zpráv, přidat přátele, zahájit chat s více přáteli nebo je pozvat ke hře na ICQ online game portálu.

3.    Vyhledávání – ICQ 7.4 umožňuje uživatelům vyhledat nové kontakty a vidět, kdo jsou jejich vzájemní přátelé. Nové rozhraní umožňuje snáze vyhledat přátele, které možná znáte, pomáhá rozšířit sociální okruh a umožňuje poslat zprávu a začít chatovat přímo z výsledků vyhledávání.

4.    Tvorba fotografií – Kliknutí na profilové obrázky umožní uživatelům zvolit, zda se chtějí vyfotografovat pomocí webkamery, nahrát obrázek ze  souboru nebo vybrat avatara z galerie obrázků. Uživatelé si mohou také překontrolovat svoje audio & video zařízení a ověřit si, zda kamera, mikrofon a reproduktor jsou v pořádku.

Verze ICQ 7.4 vylepšuje uživatelskou messagingovou službu a prohlubuje nabídku ICQ v oblasti sociálního messagingu včetně konektivity pro Facebook Chat čerpající ze sociálních sítí jako Facebook, twitter, YouTube a flickr. ICQ 7.4 v češtině, slovenštině, ruštině a jiných jazykových mutacích lze stáhnout zde.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?