Hlavní navigace

ICQ integruje chatování z Facebooku

25. 3. 2010

Sdílet

ICQ integruje chatování z Facebooku

 

ICQ uvádí na trh verzi ICQ 7 s integrovaným chatem na Facebooku. Uživatelé ICQ 7 s facebookovým chatem si nyní mohou přidávat své přátele z Facebooku do seznamu ICQ kontaktů a chatovat s nimi z ICQ přes Instant Messaging. Spolupráce s Facebookem je dalším krokem k integraci ICQ se sociálními sítěmi, která byla prezentována v lednu 2010 se spuštěním nové verze ICQ. Poslední verze ICQ 7 nabízí služby typu „Social Messaging“ v rámci IM nástroje, takže uživatelé mají k dispozici aktuální informace z předních sociálních sítí, jako jsou Facebook, twitter, YouTube a flickr, mohou komentovat různé aktuality a také posílat svůj Status na Facebook a twitter - přímo z ICQ.

 

ICQ Facebook

Současná spolupráce mezi ICQ a Facebookem se rozšiřuje: uživatelé mohou nyní snadno přidat své přátele na Facebooku do seznamu kontaktů ICQ a chatovat s nimi z ICQ - v době, kdy jsou online na Facebooku.

Nová verze ICQ 7 je ke stažení na: http://www.icq.com/download/. ICQ 7 je zdarma dostupná ke stažení také ve společné verzi s portálem Centrum.cz na: http://icq.centrum.cz/.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?