Hlavní navigace

ICQ míří do mobilních telefonů v Java verzi

17. 2. 2010

Sdílet

ICQ míří do mobilních telefonů v Java verzi

 

ICQUvedením mobilní aplikace ICQ pro populární mobilní telefony postavené na platformě Java rozšiřuje ICQ dostupnost mobilního instant messagingu (IM) i na telefony Nokia a Sony Ericsson a další javovské telefony, přičemž doposud byla ICQ dostupná na platformách iPhone, iPod Touch, BlackBerry a Windows Mobile. Do budoucna je plánováno uvedení také pro platformy Android a Symbian.

Dostupnost aplikace ICQ pro mobilní telefony v prostředí Java (J2ME) nabízí využití služby IM na cestách pro uživatele mobilních telefonů Nokia a Sony Ericsson.

Díky mobilní službě ICQ mohou nyní uživatelé zůstat v kontaktu se svými přáteli i na cestách. ICQ poskytuje uživatelům s mobilními zařízeními na platformě Java přístup k ICQ funkcím - aktualizace jejich stavového okna na cestách a správu seznamu kontaktů. V závislosti na jejich mobilním datovém tarifu mohou mobilní uživatelé ICQ dosáhnout úspor přechodem na mobilní IM namísto tradičních SMS.

ICQ aplikace pro mobilní telefony podporující Java (J2ME) a Windows Mobile jsou k dispozici zdarma a lze je stáhnout z následujícího odkazu http://www.icq.com/download/mobile. ICQ pro iPhone a iPod Touch je volně ke stažení na Apple Store, ICQ, pro BlackBerry aplikace je k dispozici v prodejně BlackBerry Apps.

Nová ICQ aplikace pro telefony s podporou Java je k dispozici v anglickém, německém, ruském, českém a hebrejském jazyce.

Za data mohou být účtovány poplatky, proto doporučujeme uživatelům si ověřit ceny u mobilního operátora před stažením a používáním ICQ aplikace pro mobilní telefony. Nový ICQ J2ME aplikace pro zařízení s aktivovanou službou ICQ je k dispozici pro širokou škálu modelů mobilních telefonů značky Nokia (včetně E51, E66, N73, N85, N95, N95 (8G), N96, 5800, Navigator 6210), Sony Ericsson ( C510, C510a, C905, K530i, K550i, K800i, K850i, W850i, W890i, W910i, W995, Yari) a další.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?