Hlavní navigace

ICQ nyní běží i na Windows Mobile

30. 3. 2009

Sdílet

ICQ pro Windows Mobile

 

ICQMobilní verze ICQ nabízejí mnoho funkcionalit tradiční PC verze a navíc jednu výhodu: lze je využívat  v podstatě kdekoliv. Přepínání mezi mobilní a stolní verzí ICQ je dle vyjádření autorů rychlé, snadné a bezproblémové - uživatelé se mohou jednoduše přihlásit do ICQ z mobilního zařízení a jsou automaticky odhlášeni ze svého stolního ICQ, navíc s posílenými bezpečnostními prvky.

Kromě toho, že mobilní uživatelé mohou být v neustálém kontaktu se svými přáteli prostřednictvím mobilního IM, je jim rovněž umožněno měnit svůj status a spravovat seznam kontaktů pomocí uživatelského rozhraní a klíčových funkcí známých ze stolní verze ICQ.

Oficiální ohlášení o mobilních verzích ICQ se ukazují být také velkým hitem mezi uživateli chytrých telefonů. Například umístění aplikace ICQ pro iPhone na internetový obchod iTunes z kraje tohoto roku doslova vystřelilo tuto aplikaci na vrchol žebříčku nejstahovanějších programů na německých iTunes.

ICQOfer Oved, viceprezident ICQ, říká: "Trendy ukazují na to, že uživatelé chtějí flexibilitu při využívání svého ICQ, jak prostřednictví PC, tak mobilních zařízení, a proto je ICQ  k dispozici na obou těchto platformách.“


ICQ pro Windows Mobile podporuje nejužívanější verze platformy, tj. verze 5, 6 a 6.1. Uživatelé, kteří chtějí vyzkoušet testovací beta verzi ICQ pro Windows Mobile, si ji mohou stáhnout zdarma.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?