Hlavní navigace

iGo uvádí na trh kompaktní notebookovou nabíječku

27. 7. 2011

Sdílet

Čeští zákazníci mají nově možnost pořídit si praktickou nabíječku iGo Mini, která se svými rozměry 120 x 70 x 16,5 milimetrů představuje ideálního společníka nejen na cesty. Napájecí adaptér iGo Mini je dodáván spolu s devíti výměnnými konektory, díky kterým je dle webu výrobce možné nabíječku používat s modely notebooků od následujících výrobců: Hewlett-Packard, Dell, Compaq, Lenovo, Advent, Asus, Computer Technology Link, Everex, Fujitsu, Gateway, LG, MSI, Toshiba, Acer, Sony a Samsung.

Kompaktní adaptér navíc obsahuje vestavěný USB port. Ten dovoluje spolu s notebookem zároveň napájet různá mobilní zařízení, jako například mobilní telefon, fotoaparát nebo mp3 přehrávač.

„Díky minimálním rozměrům je možné tenký adaptér jednoduše uložit do kabelky, brašny či kapsy a snadno přenášet,“ uvedl v tiskovém prohlášení Radim Tlapák, ředitel společnosti NTB CZ, která je oficiálním dovozcem výrobků značky iGo do České republiky. Samozřejmostí je také zachování vysokého výkonu i při těchto malých rozměrech. Lidé se nemusí bát používání adaptéru ani v cizích zemích, ten se totiž automaticky přizpůsobí odlišnému vstupnímu napětí a bezpečně přístroj dobije,“ doplnil Tlapák.

Kompaktní nabíječku s cenou 1 100 Kč je možné zakoupit na portálu www.igo.cz nebo v síti autorizovaných prodejců a prodejen Electro World po celé České republice.

 

Specifikace

Rozměry: 120 x 70 x 16,5 mm
Vstupní napětí: 100-240 V AC; 50/60 Hz
Výstupní výkon: 90 W
Výstupní výkon USB portu: 5 W

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?