Hlavní navigace

Infor kupuje průkopníka cloudové analytiky

11. 5. 2017

Sdílet

BI platforma Birst propojuje celou organizaci prostřednictvím sítě virtualizovaných instancí, které vytvářejí nadstavbu nad společně sdílenou analytickou strukturou.

Platforma zpracovává provozní výkazy, dashboardy, kontextuální data, vizualizace a další podnikové informace do formátu datově bohatého, a přitom srozumitelného BI souboru v cloudu.

„Zakladatelé společnosti Birst mají v oblastí business intelligence velké zkušenosti - je to podobný tým, který vytvořil Siebel Systems BI, jež je nyní součástí Oraclu,“ tvrdí Charles Phillips, CEO Infor, a dodává:. „Nyní jsme díky akvizici na cestě vytvořit novou generaci analytických aplikací.“  Birst Inforu podle něj poskytne jednotnou platformu pro tvorbu přehledů, podkladů, korelací a prediktivních analýz v uživatelsky atraktivním prostředí."

Podle zprávy Gartneru “Critical Capabilities for Business Intelligence and Analytics Platforms” platforma Birst dosáhla nejvyššího skóre jako „samostatné či integrované řešení“ i jako „nasazení v extranetu“.

Podmínky transakce nebyly zveřejněny.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?