Hlavní navigace

Infortrend představuje nová úložná řešení EonNAS 5000

14. 2. 2012

Sdílet

EonNAS 5120Po řadě EonNAS 3000, určené pro malé/střední firmy, vzdálené/pobočkové kanceláře a oddělení velkých firem, a řadách EonNAS Pro a EonNAS 1000, pokrývajících potřeby uživatelů v malých/středních firmách a malých/domácích kancelářích, přichází řada EonNAS 5000, která je nejnovější položkou v rozrůstající se rodině Infortrend EonNAS. Tato řešení, která přinášejí vynikající škálovatelnost, optimalizované využití prostředků a silnou ochranu dat, umožňují uživatelů splnit širokou škálu aplikačních požadavků a snadno se přizpůsobit nárůstu podnikatelských aktivit.


Zařízení EonNAS 5120 z řady EonNAS 5000 obsahuje čtyřjádrový procesor Intel Xeon, až 24 GB cache a nabízí možnost 1GbE, 10GbE a Fibre Channel (FC) konektivity v různých konfiguracích. Při použití přídavných diskových boxů dokáže toto řešení podporovat až 96 disků.


Řada EonNAS 5000 podporuje technologii deduplikace dat pracující na úrovni datových bloků, která zajišťuje odstranění duplicitních dat a pomáhá uživatelům dosáhnout až 90% úspory diskové kapacity. To výrazně optimalizuje využití prostředků a snižuje náklady. K optimálnějšímu využití prostředků přispívá také funkce thin provisioning.


Řada EonNAS 5000 přináší také silnou ochranu dat. Vestavěný souborový systém ZFS nabízí zajištění end-to-end integrity dat díky eliminaci tzv. tiché ztráty dat (silent data corruption) pomocí mechanismu hierarchických kontrolních součtů. Funkce snapshot a replikace dat pomáhají uživatelům efektivně vytvářet kopie dat na ochranu proti potencionálním hrozbám. Další stupeň ochrany obstarává technologie RAID.


Thomas Kao, ředitel pro plánování produktů ve společnosti Infortrend, řekl: „Řada EonNAS 5000 obohacuje naši rodinu EonNAS o výkonná řešení, která nám pomohou lépe pokrýt požadavky velkých firem. Dnes uvedené nové systémy 5000 spolu s řadami EonNAS Pro, 1000 a 3000 dále posilují naši přítomnost na trhu NAS zařízení a přinášejí našim zákazníkům ještě větší nabídku možností.“


Infortrend dnes představil také nové možnosti konektivity u řady EonNAS 3000. Kromě dosavadních konfigurací, vybavených čtyřmi 1GbE porty, nabízí nyní systém EonNAS 3220 také rozšířenou konektivitu s osmi 1GbE porty. 
Podobně jako EonNAS 3220 přináší rozšířené možnosti připojení s osmi 1GbE porty také model EonNAS 3230. Navíc však EonNAS 3230 nyní nabízí i možnost 10GbE a 8Gb/s FC konektivity, což umožňuje uživatelům integrovat jejich systémy do různých existujících infrastruktur datových center a obsluhovat širší škálu aplikací.


Další informace o řešeních EonNAS můžete najít na www.infortrend.com.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?