Hlavní navigace

Integrovaná bezpečnostní řešení pro datová centra představil 3Com

23. 3. 2010

Sdílet

Například bezpečnostní modul pro páteřní přepínače integruje do řešení H3C pro podnikové sítě bezpečnostní řešení TippingPoint s cílem snížit rizika zabezpečení sítě, její složitost a náklady na infrastrukturu v datových centrech. Díky centralizované správě bezpečnostních politik napříč aplikačními i síťovýcmi prostředímí umožňuje podle výrobce efektivněji zavádět nové aplikace ve virtuálním i fyzickém prostředí.

Jde o tato řešení určená především pro velké podniky (dle firmy 3com):

• H3C S9500E – Jedná se o novou rodinu přepínačů pro datová centra, jež nabízí vysoký výkon, jež může sloužit jednak jako prvek v datových centrech, jednak jako páteřní prvek v podnikových sítích. Tento přepínač umožňuje provoz virtualizovaných služeb a zároveň pomáhá snižovat celkové náklady na vlastnictví.

• TippingPoint Secure Virtualization Framework - Tento nový virtualizační nástroj umožní organizacím zabezpečit komunikaci virtuálních zařízení - včetně host-to-host provozu – pomocí IPS (Intrusion Pevention System) platformy TippingPoint. Novinka rozšiřuje možnosti detekce hrozeb i do virtualizovaných prostředí s snadným použitím.

• TippingPoint 1500S – Jedná se o nové SSL (Secure Socket Layer) zařízení pro kontrolu zabezpečeného přenosu dat v počítačových sítích. TippingPoint 1500S dekóduje a kontroluje zabezpečení webového provozu bez dopadu na výkon sítě a aplikací. Zabraňuje šifrovaným útokům z virtuálních a také fyzických webových serverů a webových aplikací.

• TippingPoint ThreatLinQ 2.0 - Vylepšení globálního bezpečnostního portálu ThreatLinQ přináší nové funkce umožňující uživatelům vytvářet vlastní profily filtrů, tak aby odpovídaly potřebám pro jejich konkrétní síťové prostředí a také informují o nejnovějších hrozbách a nejnovějších filtrech - Digital Vaccine. Dále umožňuje provádět rychlé změny v TippingPoint IPS systémech tak, aby co nejlépe chránili síť proti aktuálním hrozbám.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?