Hlavní navigace

Iomega Skin - externí pevné disky s důrazem na design

29. 6. 2010

Sdílet

Společnost Iomega dnes oznámila uvedení nové stylové řady Iomega Skin Hard Drives na trh. Ta zahrnuje tři různé přenosné pevné disky s kapacitou 500 GB, jejichž design a barvy dávají jasně najevo, že přenosné úložiště  nemusí být nudné. Řada Iomega Skin Hard Drives vytvořená ve spolupráci se značkou Skin Industries, přináší tři osobní úložiště s grafickými motivy od módních návrhářů.

Novou řadu Iomega Skin Hard Drive tvoří tři různé modely. Všechny představují přenosné pevné disky s rozhraním USB 2.0 o kapacitě 500 GB. Model s názvem Radical zdobí logo Skin Industries na černém podkladu, zatímco dolní strana pulsuje zářivě žlutou. Model Red Hot nese na červené horní straně logo Skin ve variantě Swipe. A konečně model Knock Out obklopuje temná aura ztělesněná logem Skin ve verzi Gothic na stříbrném podkladě s černou dolní částí.

Iomega Skin

Všechny tři modely z nové řady Skin Hard Drives se vejdou do brašny pro přenosný počítač nebo do kapsy. Disky Skin Hard Drives disponují rozhraním USB a nevyžadují tak externí zdroj napájení. Stačí připojit přiložený kabel USB 2.0 k disku Skin Hard Drive a ke stolnímu či přenosnému počítači nebo k netbooku a můžete ukládat a sdílet fotografie, hudbu, videa a mnoho dalšího.

Všechny tři nové disky Skin Hard Drives jsou vybaveny standardní technologií Drop Guard společnosti Iomega, která údajně pomáhá jednotku ochránit před pádem na průmyslový koberec z výšky až 1,3 metru. Se všemi přenosnými pevnými disky Skin Hard Drives je zdarma dodávána sada Iomega Protection Suite, která představuje portfolio zálohovacího a antivirového softwaru, jež pomáhá uživatelům chránit jejich fotografie, videa, hudbu a další soubory.

Cena, dostupnost a záruka

Nové disky Iomega Skin Hard Drives jsou v současné době dostupné ve Spojených státech u vybraných tradičních i internetových prodejců. Prodávají se za cenu 104,90 € (cca 2700 Kč). Od července budou nové disky Iomega Skin Hard Drives v prodeji také na vybraných trzích v Evropě. Disky podporuje tříletá záruka (podmíněná registrací).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?