Hlavní navigace

Iomega SuperHero Backup and Charger nabíjí a zálohuje iPhone

7. 1. 2011

Sdílet

Nový Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone představuje kompaktní dokovací stanici, kterou je možné umístit na skříňku, pracovní stůl nebo třeba noční stolek a připojit přímo do elektrické zásuvky. Zařízení SuperHero Backup and Charger, které je vhodné i pro uživatele na cestách, je vybaveno 4GB SD paměťovou kartou poskytující kapacitu pro zálohování kontaktů a fotografií uložených v telefonu iPhone. SD kartu je možné vyměnit, pokud je nutná vyšší kapacita pro zálohování velkých objemů dat nebo více telefonů. Uživatel si z webu Apple Store stáhne bezplatnou aplikaci SuperHero iPhone a poté je již jeho iPhone připraven k nabíjení a zálohování pomocí stanice Super Hero Backup and Charger.

Jakmile je iPhone s nainstalovanou aplikací SuperHero umístěn do stanice SuperHero, aplikace se automaticky spustí a umožní v průběhu nabíjení zazálohovat kontakty a fotografie uložené v telefonu. Aplikace SuperHero umožňuje označit iPhone libovolným názvem, aby bylo možné pomocí jedné stanice SuperHero Backup and Charger nabíjet a zálohovat více telefonů. Indikátor průběhu oznamuje, kdy je zálohování dokončeno. Po počátečním zálohování všech kontaktů a fotografií se dále zálohují pouze nová data. Pokud uživatel přijde o svůj iPhone, může své kontakty a fotografie zkopírovat do nového telefonu jeho vložením do stanice SuperHero a stisknutím obnovovacího tlačítka.

Nový Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone je plně kompatibilní s iPhone 4, 3GS a 3G a také s iPod Touch (třetí a čtvrté generace). Produkt je nyní celosvětově dostupný za cenu 79,90 EUR (1500 Kč). Iomega SuperHero Backup and Charger for iPhone je nabízen s tříletou omezenou zárukou (podmíněnou registrací).

Další informace o tomto novém produktu naleznete na webu na adrese:

http://iomega.com/superhero-iphone-backup/

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?