Hlavní navigace

„it-sa“ neboli IT Security – nový veletrh bezpečnosti IT v Norimberku

29. 9. 2009

Sdílet

Veletrh it-sa se etabloval jako "bezpečnostní hala" v rámci bývalého veletrhu „Systemes“ a už roky patří vedle veletrhů Infosecurity Europe a RSA Conference k celosvětově nejvýznamnějším událostem na téma bezpečnosti IT. Jako samostatný veletrh se od letošního roku koná na výstavišti v Norimberku a stává se tak místem setkání pro projektové vedoucí, vývojáře, praktiky a manažery národních a mezinárodních podniků.

Veletrh it-sa v Norimberku doprovází bohatý doprovodný program. Před veletrhem a během něj se koná kongres o bezpečnosti IT, shromáždění členů různých sdružení a celá řada workshopů. Očekává se 10 000 návštěvníků.

Odborný veletrh „it-sa“ je organizován pod záštitnou Německého spolkového úřadu pro bezpečnost informačních technologií (BSI) a Německou asociací pro informační technologie, telekomunikaci a nová média (Bitkom). Pořadatelem veletrhu je společně s veletržní společností NürnbergMesse nakladatelství SecuMedia Verlag. Více informací získáte v naší kanceláři oficiálního zastoupení norimberské veletržní společnosti pro ČR www.proveletrhy.cz nebo přímo na domovské stránce veletrhu www.it-sa.de.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?