Hlavní navigace

Jak proběhlo oficiální představení produktu GFI MAX v Hradci Králové?

25. 9. 2009

Sdílet

Partnery GFI, kteří se uvedení nového produktu účastnili, dopolednem provedl herec a zpěvák Jiří Macháček, tentokrát v roli moderátora. Celá akce pak byla zakončena rautem a možností diskuze s čelními představiteli GFI, a gfi hradec královéto včetně samotného CEO společnosti, pana Waltera Scotta. Na fotografii vpravo je pohled na zaplněný sál královehradeckého kongresového centra Aldis.

Ve spolupráci s Marron Racing motocyklového závodníka Ivo Kaštana pak společnost GFI pro zúčastněné připravila losování o tři repliky motocyklu Hondy Monkey v limitované edici GFI MAX (na fotografii vlevo níže). Kompletní fotogalerii z akce najdete na adrese http://www.gfi.cz/company/news-and-events/press-mentions/introducingmaxgall.htm.

Co se týká nového produktu GFI MAX, to má podle zástupců firmy GFI poskytnou vyšší efektivitu a zabezpečení správy podnikových IT infrastruktur. Řešení zároveň nabízí lokálním distribučním a servisním partnerům příležitost zkvalitnit služby poskytované zákazníkům a zvýšit svůj obrat a zisk.

GFI MAX je soubor nástrojů pro vzdálenou správu, monitoring a podporu primárně určený pro Value Added Resellery (VAR), dodavatele IT služeb a poskytovatele managed services (MSP) po celém světě. Poskytovatelé typu MSP budou moci v rámci GFI MAX sledovat systémy v reálném čase, automatizovat pravidelné testy stavu systému, provádět inventarizaci hardwaru a softwaru, kontrolovat nainstalované patche, nabídnout klientům reporty pod vlastní hlavičkou a poskytnout vzdálenou podporu.

„Malé a středně velké společnosti (SMB) často nemají zdroje k zajištění nepřetržitého dohledu nad svými servery a sítěmi. I ty nejmenší chyby mohou vést k výpadkům systémů a tím i ke snížení produktivity a obchodním ztrátám. Naši prodejní a servisní partneři mohou hrát velmi důležitou roli v tom, že dokáží pomoci SMB firmám monitorovat jejich sítě, a proto uvádíme na trh GFI MAX, naši první nabídku v segmentu řízených služebgfi moto. GFI MAX umožňuje partnerům provozovat služby vzdáleného dohledu a správy zákaznických sítí, a tím jim nabízí další zdroj příjmů,“ řekl Walter Scott, výkonný ředitel (CEO) společnosti GFI Software.

Organizace nabízející služby v oblasti IT podpory ocení v rámci GFI MAX především reportovací nástroje a řešení dodávané bez zálohových plateb nebo závazků k budoucím odběrům. GFI MAX se rovněž vyznačuje podle zástupců GFI vynikajícími technologickými parametry: jeho nastavení lze provést během 10 minut, umožňuje nepřetržitý dohled nad systémy zákazníka a poskytuje možnost proaktivního přístupu k zákazníkovi. Řešení dovoluje rychle vygenerovat soupis hardwaru i softwaru, dohledat licence k softwaru a automaticky připravit reporty v požadované grafice.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality