Hlavní navigace

Kamion HP opět zavítá v říjnu do Prahy a Brna

1. 10. 2010

Sdílet

Na této akci, kterou pořádá HP společně se společnostmi Intel a Microsoft, bude mít široká i odborná veřejnost příležitost objevit budoucnost vzdělávání, ve které hrají důležitou roli právě technologie. V kamionu představí HP se svými partnery širokou škálu řešení pro školství, jako jsou například komplexní balíčky šité na míru školám, ekonomická řešení učeben typu multi-seat, speciální edice notebooku HP Mini 100e pro školy, inteligentní (smart) tabule nebo mobilní učebny vhodné pro výuku například ekonomie či jazyků na středních školách.

Protože kamiony zaparkují na půdě univerzitní, nebudou chybět ani řešení pro školy vysoké. V této oblasti se HP podle slov svých zástupců snaží vycházet z aktivního přístupu k mladým lidem, kterým chce nabídnout širokou škálu řešení pro jejich mobilní studentský život.

Co se univerzit týče, zejména technicky orientované obory mohou při výuce náročných technických úloh v 3D využít výhod vysokého výkonu, který je soustředěn v učebnách vybavených nejmodernějšími mobilními pracovními stanicemi či stolními řešeními.

Kromě toho budou mít návštěvníci možnost spatřit i novinky celosvětového portfolia multimediálních počítačů a příslušenství značky HP pro studenty a nejen pro ně. Půjde například o notebooky edice Envy 3D nebo o zástupce hudebně laděné edice HP Envy Beats Edition. Ty doplní zástupci i u nás dostupné řady HP Pavilion, například čtrnáctipalcová novinka HP Pavilion dm4. Kategorii počítačů pak budou reprezentovat speciální herní stroje a také novinky v portfoliu dotykových počítačů HP TouchSmart.

Doufejme jen, že letos kamion HP dopadne lépe než v roce 2008, kdy byl na svojí cestě Evropou právě v Praze vykraden a škoda přesahovala půl milionu korun, přičemž bylo odcizeno i několik prototypů, které nebyly běžně k sehnání.kamion hp

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?