Hlavní navigace

Kerio Control nabízí automatickou zálohu konfigurace

26. 6. 2013

Sdílet

Nyní je nastavení serveru automaticky zálohováno na Samepage.io, platformu pro sociální spolupráci od Keria. Správci sítě se mohou zaregistrovat a získat uživatelský účet Samepage zdarma nebo použít svůj stávající účet a ukládat své nastavení každý den.

Kerio Control 8.1 je nástroj vhodný zejména pro organizace, které vyžadují rozsáhlou a stabilní ochranu sítě, analýzu síťové komunikace a informace a statistiky tříděné podle uživatele.

 „Někteří dlouhodobí uživatelé zdokonalují nastavení svého produktu i několik let, aby vyhovoval jejich specifickým požadavkům. Nyní mohou být bez obav, protože veškerá nastavení jsou bezpečně ukládána na Samepage,” říká Chris Peluso, vice president of platform and business development ve společnosti Kerio Technologies.

 

Další funkce nové verze podle výrobce:

  • Řešení pro zachování připojení přes VPN tunel v případě výpadku spojení - VPN tunely zpravidla využívají jedno internetové připojení, a proto může snadno docházet k výpadku spojení. Díky této nové funkcionalitě lze k dosažení spolehlivějšího připojení zadat i více jmen nebo IP adres hostitele.
  • Podpora protokolu Simple Network Management Protocol (SNMP) – umožňuje získat přístup k důležitým informacím o stavu firewallu přes standardizované rozhraní protokolu SNMP. Na trhu existuje celá řada bezplatných nebo komerčních SNMP monitorovacích nástrojů jako je ConnectWise, Labtech, Kaseya či Zabbix.
  • Ochrana před hádáním hesel – vlastnost, která chrání proti hackerům tím, že při častých neúspěšných pokusech o přihlášení z jedné IP adresy dočasně znemožní přístup.

Cena serverové licence Control začíná na 5 300 Kč za 5 uživatelů.  Za 520 Kč na uživatele lze v balíčcích po pěti dokoupit další licence. Ceny hardwarového zařízení včetně antiviru Sophos a doplňku Control Web Filter se pohybují od 19 700 Kč za Control Box 1110 pro 5 uživatelů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?