Hlavní navigace

Kerio MailServer je k dispozici jako hostovaná aplikace

11. 8. 2009

Sdílet

 

Kerio MailServer je k dispozici jako hostovaná aplikace


Společnost Kerio Technologies  oznámila, že virtuální zařízení Kerio MailServer je nyní k dispozici i jako hostovaná aplikace služby VMware App on Demand beta v centrální nabídce virtuálních zařízení VMware Virtual Appliance Marketplace (VAM). Jako součást iniciativy VMware vCloud umožňuje služba VAM App on Demand koncovým uživatelům v okně webového prohlížeče připravit a spustit virtuální zařízení Kerio MailServer VMware Ready Virtual Appliance. Služba je k dispozici na adrese http://www.vmware.com/appliances/directory/121903.

Díky této nabídce se mohou podniky prostřednictvím prohlížeče okamžitě s funkcemi produktu Kerio MailServer. Uživatelé mohou otestovat aplikaci Kerio WebMail i správu prostřednictvím WWW rozhraní, umožňující vytvořit a konfigurovat uživatele, skupiny a aliasy na testovací doméně. Při práci se službou App On-Demand od VMware mají hodnotitelé celou hodinu na přidávání kontaktů a kalendářních událostí v rozhraní Kerio WebMail a mohou i posílat zkušební zprávy mezi uživateli testovacího serveru, aniž by si museli produkt stáhnout nebo nainstalovat.

Aby si uživatelé mohli produkt Kerio MailServer 6.7 Virtual Appliance důkladně vyzkoušet, lze si stáhnout jeho 30 denní neomezenou zkušební verzi, podporující VMware ESX Server, Workstation a Player. Produkt je lokalizován do 16 jazyků.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?