Hlavní navigace

Kerio nabízí podporu VPN i VoIP telefonování pro mobily s IOS a Androidem

14. 3. 2013

Sdílet

Novinka také podporuje konfiguraci VPN typu server-to-server s předními výrobci UTM zařízení. Nejdůležitější je však to, že konfigurace komunikačních pravidel, inspekce protokolů, nastavení antivirové kontroly a QoS v rámci UTM Control lze aplikovat na IPsec VPN tunely.

VoIP telefonní ústředna Operator 2.1zase uživatelům nabízí nativní aplikaci, která uživatelům dovoluje připojit se k telefonní lince přes chytrý telefon se systémem iOS nebo Android.

Umožňuje snadné telefonování prostřednictvím intuitivního rozhraní, které nabízí veškerou funkcionalitu běžného telefonu, jako je integrace kontaktů, zobrazení hovoru, historie posledních volaných čísel, hlasová schránka a podpora konferenčních hovorů.

Funkcionalita multitaskingu navíc aplikaci umožňuje, aby běžela na pozadí, což umožní prohlédnout si během telefonního hovoru i jiné aplikace.

„Trend BOYD změnil způsob, jakým fungujeme, a musí se také změnit podniková IT síť,“ tvrdí James Gudeli, Senior Director of Business Development v Kerio Technologies. „Pomocí IPSec konektivity využívající otevřené standardy můžete nyní zařízení se systémem iOS nebo Android, včetně Apple iPad, bezpečně připojit k podnikové síti. Aplikace Operator Softphone zase promění iPhone nebo telefon se systémem Android na VoIP telefon, pomocí kterého budou zaměstnanci moci odkudkoli volat a přijímat hovory z pracovního telefonního čísla.“

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?