Hlavní navigace

Kerio představuje WinRoute Firewall ve verzi 6.7

29. 7. 2009

Sdílet

Kerio představuje WinRoute Firewall ve verzi 6.7

 

Společnost Kerio Technologies představila novou verzi produktu Kerio WinRoute Firewall. Mezi novinky patří nový modul Kerio Web Filter a webové rozhraní pro správu. Kerio WinRoute Firewall, software pro komplexní zabezpečení sítě, je podle svých tvůrců navržen tak, aby umožnil malým a středně velkým podnikům monitorovat a ovládat síťovou komunikaci. Uživatelům zároveň nabízí bezpečný přístup k Internetu.

Nový Kerio Web Filter dle výrobce blokuje přístup k infikovaným webovým stránkám, které mohou sloužit pro distribuci škodlivého software (malware) a přináší tak patřičnou úroveň bezpečnosti. Kerio Web Filter zabraňuje přístupu na všechny stránky, které nebyly analyzovány a roztříděny.

Kerio Web Filter třídí internetové stránky do 53 kategorií. V kombinaci s programem Kerio WinRoute Firewall a jeho uživatelskými filtrovacími pravidly si tak společnosti mohou utvořit a dále rozvíjet vlastnípolitiku pro užívání Internetu, přizpůsobenou různým skupinám uživatelů i jednotlivcům. Manažeři a pracovníci IT mají navíc přes webové rozhraní Kerio StaR přístup ke statistickým údajům.

Prostřednictvím nového rozhraní pro webovou správu umožňuje Kerio Administration Console správcům sítí nastavit komunikační politiku na firewallu. Web Administration lze obsluhovat z prohlížečů Internet Explorer, Firefox a Safari. Součástí Kerio WinRoute Firewallu je funkce pro řízení přístupu uživatelů, antivirová kontrola, VPN, řízení šířky pásma, rozložení zátěže sítě a gateway firewall. Kerio VPN Client je k dispozici pro platformy Windows, Mac OS X a Linux.

Kerio WinRoute Firewall 6.7 bude dostupný od 1. srpna 2009 za cenu 6.910 Kč pro deset uživatelů nebo za 8.300 Kč ve verzi s integrovaným antivirem McAfee. Jako doplňkový modul je nabízen Kerio Web Filter za 3.150 Kč pro deset uživatelů. Pro více informací o produktu Kerio WinRoute Firewall prosím navštivte stránku www.kerio.cz/kwf.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?