Hlavní navigace

Kerio WinRoute Firewall 6.6 uveden na trh

31. 3. 2009

Sdílet

Kerio WinRoute Firewall 6.6


Společnost Kerio Technologies dnes oznámila vydání nové verze Kerio WinRoute Firewallu, síťového firewallu určeného pro malé a středně velké podniky. Tato novinka se může pochlubit novou klientskou aplikací Kerio VPN Client, jež je nyní dostupná pro několik platforem -  Windows, Mac OS X a Linux, a řeší tak vzrůstající poptávku po zabezpečeném přístupu mobilních pracovníků přes VPN, kteří používají různé operační systémy a platformy.

„Mnoho z našich zákazníků potřebuje zabezpečit trvalé VPN tunely mezi servery mimo své pobočky a zajistit tak šifrovanou konektivitu se svými místními sítěmi. Schopnost nové aplikace Kerio VPN Client běžet jako služba umožňuje serverům na operačních systémech Mac, Linux či Windows spojit se ihned po zapnutí či restartu počítače,“ říká Jan Ježek, product development manager společnosti Kerio Technologies s.r.o. „Nový VPN server a multiplatformní VPN Client v Kerio WinRoute Firewallu zároveň reagují na současný trend, kdy různorodost operačních systémů na pracovištích roste.“

Kerio VPN Client, který je nyní dostupný pro platformy Windows, Mac OS X a Linux, je součástí produktu a je dostupný pro všechny uživatele s platnou licencí Kerio WinRoute Firewallu 6.6. Kerio WinRoute Firewall je balíček, který obsahuje funkce, jako jsou správa uživatelů, antivir na vstupní bráně, VPN, kontrola šířky pásma, Internet link load balancer a firewall na vstupní bráně. Zákazníci si mohou vybrat z 16 jazyků včetně čínštiny a japonštiny.

Ceny a dostupnost


Základní 10 - uživatelská licence Kerio WinRoute Firewallu 6.6 stojí 6.910,- Kč, verze s integrovaným antivirem McAfee vychází na 8.300,- Kč. Veškeré informace o Kerio WinRoute Firewallu najdete na www.kerio.cz/kwf.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?