Hlavní navigace

Komplexní bezpečnostní balík včetně on-line zálohování nabízí Acronis

12. 2. 2010

Sdílet

Jedná se o produkt Backup and Security 2010, pomocí něhož uživatelé mohou mimo jiné své systémy zálohovat lokálně za účelem rychlé obnovy vybraných dat nebo celého počítače, což je chrání před uživatelskými chybami, poruchami disku a haváriemi systému. On-line zálohování navíc nabízí ochranu dat ve vzdálené lokalitě pro případ krádeže nebo fyzického zničení počítače.

Novinka, jejíž licence umožňuje chránit až tři domácí počítače, poskytuje také ochranu před viry, spamem, phishingovými útoky a útoky s cílem krádeže identity. Uživatelé tak podle výrobce mohou bezpečně provádět bankovní transakce, nakupovat a brouzdat po webu a přitom uchovávat své osobní informace a konverzaci v tajnosti, aktivovat rodičovskou kontrolu a blokovat neoprávněný přístup do své bezdrátové sítě.

„Jak řešení pro zálohování a obnovu, tak bezpečnostní řešení jsou ve své podstatě zaměřena na ochranu informací. Ať dojde ke smazání souboru, jeho narušení nebo infekci, má to pro uživatele stejný efekt. Jejich zpětná vazba nám ukazuje, že dochází ke sbližování tradičních řešení pro obnovu po haváriích s bezpečnostními řešeními pod jednotný pojem celkové ochrany informací. Rozšířená rodina produktů společnosti Acronis vychází vstříc tomuto požadavku tím, že uživateli poskytuje řešení zabezpečení od společnosti, kterou již dlouhodobě znají a důvěřují jí," uvedl Jason Donahue, výkonný ředitel Acronisu.

Do rodiny produktů Backup and Security patří několik bezpečnostních balíčků, jejichž cílem je poskytnout uživatelům možnost výběru varianty ochrany.

• Backup and Security 2010 nabízí lokální zálohování a obnovu po haváriích plus zálohování dat on-line (k dispozici je 5 GB) spolu se zabezpečením internetové bezpečnosti vybavené všemi funkcemi.

 • Backup and Security 2010 Premium, které se začne prodávat v březnu tohoto roku, navíc rozšiřuje kapacitu on-line zálohování dat na 250 GB.

 • Internet Security Suite 2010 poskytuje osobní firewall, rodičovskou kontrolu a ochranu proti virům, spywaru a phishingu.

 • Antivirus 2010 chrání domácí uživatele před viry, spywarem a phishingovými útoky.

 

Všechny uvedené softwarové produkty poskytují jednoroční ochranu až pro tři domácí PC a lze je prodloužit na další období pomocí služby ročního předplatného. Cena za produkty v této rodině sahá od 799 Kč (bez DPH) za Antivirus 2010 až po 1349 Kč za Backup and Security 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?