Hlavní navigace

Komplexní e-mailový server s podporou mobilních zařízení představilo Kerio

10. 11. 2011

Sdílet

Díky podpoře platforem Windows, Mac OS X, Linux, VMware a Parallels lze Kerio Connect provozovat v téměř libovolné lokální síti nebo privátním cloudu a podle výrobce představuje kvalitnější alternativu k Microsoft Exchange nebo  Google Mail.

Connect 7.3 poskytuje zaměstnancům možnost přístupu k poštovním účtům z libovolného chytrého telefonu nebo e-mailového klienta, ale umožňuje firmám i zvolit si místo, kde budou svou elektronickou poštu uchovávat.

 

Nové funkce Connect 7.3 podle výrobce:

  • Podpora systému iOS 5. Jednodušší a rychlejší nastavení pošty, kalendářů a kontaktů na zařízeních s iOS díky novému konfiguračnímu profilu. Uživatelé s operačním systémem iOS 5 na novém iPhone 4S nebo iPad ocení výhody nové správy kalendářů, synchronizace úkolů a šifrovacích funkcí.
  • Kerio Outlook Connector pro 64bitový Microsoft Outlook. Uživatelé upřednostňující pro správu pošty a kalendářů Microsoft Outlook mohou s novým Outlook Connectorem bez obav používat 64bitové verze Microsoft Outlook a Microsoft Office.
  • Zjednodušené šifrování pošty. Connect značně zjednodušuje proces posílání šifrovaných zpráv z desktopových klientů i chytrých telefonů. Již není třeba, aby si uživatelé před posláním zabezpečeného nebo digitálně podepsaného e-mailu vyměňovali veřejné šifrovací klíče.

Kerio Connect 7.3 také obsahuje vestavěný antispam, zálohování, archivaci a nabízí rovněž integrovaný antivirus.

Cena základní serverové licence Kerio Connect pro pět uživatelů začíná na 8 900 Kč. Každý další uživatel vychází na 576 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?