Hlavní navigace

Křišťálovou Lupu za projekt roku 2009 získal cestovatelský server OnTheRoad.to

27. 11. 2009

Sdílet

Výsledky soutěže Křišťálová Lupa 2009

Včera byly v Pražském divadle Archa slavnostně vyhlášeny a předány ceny soutěže Křišťálová Lupa 2009. O třech kategoriích rozhodovala odborná porota složená z necelé osmdesátky osobností českého internetu. Ve zbývajících osmi cenách rozhodovalo veřejné internetové hlasování, kterého se zúčastnilo na 82 tisíc internetových uživatelů.

Ocenění Křišťálová Lupa 2009 za Projekt roku získal nový cestovatelský server OnTheRoad.to kombinující služby sociálních sítí jako je sdílení fotografií, videí či psaní blogů na míru dobrodružnějším lidem. Osobností roku se pak dle odborné poroty stala provozní ředitelka české divize společnosti Google, Taťána le Moigne.

V kategoriích, kde rozhodovala veřejnost, získaly Křišťálovou Lupu pro rok 2009 servery Aukro.cz (kategorie Internetového obchodování), E-mailová služba Seznamu (Komunikační služby), Seznam.cz (Vyhledávače a databáze), iDNES.cz (Všeobecná média), Živě.cz (Specializovaná média), ekuchařka.net (Uživatelská média), YouTube (Publikační platformy) a Facebook (Sociální sítě).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?