Hlavní navigace

LG M80DF - televizní monitor s vestavěným wooferem

18. 7. 2010

Sdílet

Řada M80 je navržena tak, aby stejně dobře sloužila jak pro sledování televizních pořadů, tak pro poslech hudby i další druhy zábavy včetně hraní počítačových her. Nejvyšší zástupce této řady, model M80DF, nabízí navíc díky vestavěnému wooferu prostorový zvuk. Všechny monitory této řady disponují vestavěným DTV tunerem (DVB-T, DVB-C, MPEG4), který umožňuje sledovat TV vysílání v plném vysokém rozlišení (HD TV). Navíc je lze snadno propojit s dalšími digitálními přístroji - například kamkordéry či digitálními fotoaparáty.

LGM80DF

Zástupci této řady se mohou pochlubit i zajímavým designovým provedením s tloušťkou rámu dosahující pouhých 16,5 mm. Pozornost upoutá především model M80DB, který je vybaven kulovitým podstavcem originálního tvaru.

Úhlopříčky obrazovek se pohybují v rozmezí od 20" do 23" a maximální rozlišení dosahuje 1920 x 1080 obrazových bodů. Doba odezvy těchto monitorů činí 5 ms, jas 250 nitů a nabízejí i vysoký kontrastní poměr 5 000 000:1. Všechny modely jsou osazeny 2 x 5W reproduktory a model M80DF navíc nabízí i 7W woofer. Někteří z vás jistě ocení i možnost montáže na zeď. Co se portové výbavy týče, nabízí monitory 2 HDMI konektory, SCART, D-Sub a komponentní i kompozitní video.

Stejně jako některé další monitory od LG je i řada M80 šetrná k životnímu prostředí, neobsahuje totiž žádnou rtuť ani halogeny.

Nové televizní monitory jsou v prodeji od 1. 6. 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?