Hlavní navigace

Logitech Harmony 700: dálkový ovladač s barevným displejem

6. 9. 2009

Sdílet

Logitech harmony 700

Nový Logitech Harmony 700 funguje jako univerzální ovladač pro domácí elektroniku, jako je televize, DVD přehrávač či zesilovač, a má za úkol poskytnout svému uživateli co největší pohodlí při jeho relaxování. Harmony 700 nabízí barevný displej, dobíjecí baterie a ovládání vašich oblíbených aktivit jedním stiskem.

"Miliony rodin na celém světě investují do lepších systémů domácí zábavy vybavených plochými televizními obrazovkami a další technikou, nicméně s každým novým zařízením přibude další ovladač na konferenční stolek a tím i další komplikace v přístupu k zábavě, která má být příjemným zážitkem," řekl Ashish Arora, viceprezident a generální ředitel obchodní divize ovladačů Harmony společnosti Logitech. "Když máte doma půltucet přístrojů a AV receiver, nový ovladač Logitech Harmony 700 je tím nejlepším způsobem, jak z celé sestavy dostat to nejlepší."

Abyste se k zábavě dostali rychleji, Logitech Harmony 700 nabízí ovládání jedním tlačítkem. Namísto složitého mačkání řady tlačítek nebo komplikovaných návodů, co zapnout a jaké tlačítko vybrat, si nejdříve ovladač nastavíte přes internet, a potom prostě jen zvolíte, co chcete dělat - například "Sledovat DVD".

Barevný LCD displej má trochu zpříjemnit i samotné mačkání tlačítek. Například když chcete sledovat televizi, vidíte na displeji loga vašich oblíbených televizních stanic, a můžete hned jedním stiskem přejít na váš oblíbený pořad, aniž byste museli zadávat nebo si pamatovat číslo kanálu.

Logitech Harmony 700 remote bude podle očekávání v USA a v Evropě k dispozici od září za doporučenou maloobchodní cenu €129 respektive 3 290 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality