Hlavní navigace

Logitech představuje novou klávesnici s podsvícením

19. 8. 2010

Sdílet

Společnost Logitech představila bezdrátovou klávesnici s podsvícením a možností dobíjení – plným názvem Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800. Nejnovější klávesnice společnosti Logitech je vybavena čidly okolního světla a pohybu, která mají zajistit, že podsvícení bude k dispozici v odpovídající intenzitě.

Podsvícení bezdrátové klávesnice K800 automaticky přizpůsobuje svou intenzitu v závislosti na množství světla v místnosti díky využití světelných čidel. Čidla pohybu naproti tomu detekují, když se vaše ruce ke klávesnici přiblíží, a podsvícení zapnou – nebo jej naopak vypnou, jakmile dáte ruce z klávesnice pryč.

 

Připojovací kabel s konektorem micro-USB umožňuje klávesnici během psaní dobíjet. Stačí připojit univerzální kabel s konektorem micro-USB, který interní baterie dobije. Klávesnice Logitech Wireless Illuminated K800 je také vybavena systémem uložení kláves PerfectStroke a samotné klávesy mají tvar výrobcem označovaný jako Logitech Incurve keys.

Bezdrátová klávesnice s podsvícením Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 je rovněž  přírůstkem do řady klávesnic a myší, které jsou kompatibilní s technologií Logitech Unifying, a vyznačuje se miniaturním přijímačem.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová podsvícená klávesnice Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 bude k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?