Hlavní navigace

Logitech představuje herní headset, myš a klávesnici řady G

10. 8. 2010

Sdílet

Společnost Logitech dnes představila tři nové herní periferie řady G — bezdrátovou herní náhlavní sadu Logitech Wireless Gaming Headset G930, bezdrátovou herní myš Logitech Wireless Gaming Mouse G700 a herní klávesnici Logitech Gaming Keyboard G510.

Bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Gaming Headset G930

Bezdrátová náhlavní sada Wireless Gaming Headset G930 podporuje prostorový zvuk Dolby 7.1 a nabízí tři programovatelná G-tlačítka, která vám umožní ovládat hudbu, zkreslování hlasu a klienty pro chatování. Sluchátkový hlavový pásek je vyměkčený pěnovým materiálem s paměťovým efektem pro přizpůsobení tvaru hlavy, plyšové náušníky změkčují přítlak na uši a současně je utěsňují před nežádoucím hlukem zvenčí.

A pokud jste natolik zapálení pro hru, že během jedné maratonské herní seance vyčerpáte 10 hodin výdrže interní baterie, přiložená nabíjecí základna vám ji umožní dobíjet.

Bezdrátová herní myš Logitech Wireless Gaming Mouse G700

Bezdrátová herní myš G700 je optimalizovaná pro MMO hry a FPS. Obsahuje 13 tlačítek, které lze naprogramovat na jednu konkrétní činnost nebo jim přiřadit i makra, která se provedou jedním kliknutím.

Dobíjecí kabel umožňuje myš nabíjet i během používání a současně slouží pro přenos dat prostřednictvím sítě LAN.

Herní klávesnice G510

Klávesnice má 18 programovatelných G-tlačítek se třemi stavovými režimy, takže na každou hru máte k dispozici 54 možných nastavení pro makra. Tato makra si můžete předdefinovat pro své oblíbené hry nebo máte možnost vytvářet nová v průběhu hry, která si přizpůsobíte tak, že budou vyhovovat okamžité situaci a potřebám.

Herní klávesnice Logitech jsou vybaveny LCD displejem označovaným jako GamePanel, který vám zprostředkovává herní statistiky a informace o výkonu PC. Klávesnice má RGB podsvícení, které můžete upravovat podle svého tak, aby její ovládací prvky byly viditelné  v noci stejně jako ve dne. Novinka navíc obsahuje i konektory jack 3,5 mm, takže můžete připojit analogovou náhlavní sadu a využít digitální komunikaci přes USB.

Cena a dostupnost

Nové produkty řady G budou v brzké době k dostání u hlavních maloobchodních prodejců. Bezdrátová herní náhlavní sada Logitech Wireless Gaming Headset G930 bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 5 790 Kč. Bezdrátová herní myš Logitech Wireless Gaming Mouse G700 bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 3 240 Kč. Herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G510 bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 3 240 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?