Hlavní navigace

Logitech představuje soupravu bezdrátové klávesnice a myši

15. 8. 2010

Sdílet

Společnost Logitech představila produkt Logitech Wireless Combo MK520, což je souprava bezdrátové klávesnice a myši v plné velikosti.

Novinka podle výrobce nabízí prohloubený design a měkce zaoblené okraje kláves s nízkým profilem. Baterie údajně vydrží klávesnici napájet až tři roky a k dispozici jsou i tlačítka pro přímé ovládání multimédií, takže můžete okamžitě ztlumit hlasitost svého počítače nebo přeskočit na další skladbu, aniž byste museli sahat po myši.

Baterie myši mají výdrž jeden rok. Miniaturní přijímač Logitech Unifying může zůstat zapojen ve vašem notebooku i během přenášení, a dokáže bezdrátově připojit myš i klávesnici současně. Navíc můžete přidat i jinou kompatibilní myš, klávesnici nebo numerickou klávesnici – aniž byste museli řešit potíže s dalšími USB přijímači.

Přijímač Unifying využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje spojení v dosahu až 10 metrů. A tato technologie je navíc vybavena 128 bitovým šifrováním AES signálu klávesnice.

Cena a dostupnost

Očekává se, že souprava bezdrátové klávesnice a myši Logitech Media Combo MK520 bude v České republice k dostání v druhé půlce srpna za doporučenou maloobchodní cenu 1 490 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?