Hlavní navigace

Logitech uvádí na trh reproduktory bezdrátové i pro notebooky

3. 9. 2010

Sdílet

Společnost Logitech představila bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 a reproduktor pro notebooky Logitech Laptop Speaker Z305.


Logitech Wireless Speaker Z515 využívá pro bezdrátový přenos zvuku bezdrátovou technologii v pásmu 2,4 GHz. Stačí připojit přiložený bezdrátový adaptér do USB portu vašeho notebooku a jste připojeni během několika sekund. Když se chcete připojit k iPadu nebo iPhonu – nebudete ani tento USB adaptér potřebovat: svůj přístroj přepněte do režimu „Vyhledávání/Viditelnost“ a reproduktory Logitech Z515 jej najdou a bezdrátově se připojí. Model Z515 je vybaven dobíjecí baterií, která dokáže reproduktory napájet po dobu až 10 hodin.

Přenosný reproduktor Z305 podle výrobce vydává zvuk ve 360 stupních, navíc podporuje plug-and-play - připojuje se přes USB port a lze ho tak používat bez nutnosti instalovat software a připojovat externí napájení.

Logitech Laptop Speaker Z305 je vybaven úchytkou, pomocí které se připne na víko z druhé strany displeje. Reproduktor pro notebooky Z305 váží asi 226 gramů. Praktickou vlastností je, že USB kabel lze uložit do zadní části reproduktoru.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 budou ve Spojených státech a v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 3 440 Kč. Uvedení reproduktoru pro notebooky Logitech Laptop Speaker Z305 se ve Spojených státech a v Evropě očekává během září za doporučenou maloobchodní cenu 1 690 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?