Hlavní navigace

McAfee a RSA spojují své síly - nabídnou integrovaná bezpečnostní řešení

27. 2. 2011

Sdílet

Jde například o integraci nástroje McAfee Vulnerability Manager a platformy RSA Archer eGRC, jež propracovaněji řeší dopad slabých míst v zabezpečení na podnikání, vynucování zásad a vykazování plnění předpisů.

Dále se připravuje integrace platforem Archer eGRC se správním řešením McAfee ePolicy Orchestrator. Jejich propojení podle dodavatelů organizacím pomůže vylepšit řízení rizik díky proaktivnímu rozpoznávání, sledování a omezování kritických slabých míst v infrastruktuře a bezpečnostních incidentů.

Obě společnosti také integrují software ePolicy Orchestrator a platformu RSA enVision pro sofistikovanější rozpoznávání rizik v reálném čase a automatizovanou reakci na případné útoky. Obě společnosti budou také sdílet informace o různých rizicích, jako jsou bezpečnostní hrozby, neplnění předpisů nebo porušení zásad, které získají prostřednictvím svých platforem. Tyto informace budou podrobeny inteligentní analýze, aby zákazníci mohli reagovat cílenými protiopatřeními, audity a kontrolou nápravných opatření.

McAfee a RSA nedávno rovněž dokončily aktualizaci certifikátu interoperability řešení McAfee Endpoint Encryption a hybridního ověřovacího modulu RSA SecurID 800, čímž prý uživatele získali lepší funkce pro předcházení neoprávněnému přístupu a ztrátě nebo krádeži citlivých dat ze zařízení v koncových bodech.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?