Hlavní navigace

McAfee uvádí bezpečnostní produkty řady 2010

19. 3. 2010

Sdílet

McAfee uvádí bezpečnostní produkty řady 2010


Společnost McAfee uvedla na trh řadu produktů pro rok 2010. McAfee Internet Security (upgrade) v ceně 999,-Kč vč. DPH za upgrade licenci pro tři uživatele poskytuje ochranu PC a ochranu identity před online hrozbami. Chrání před riskantními weby, nabízí antivirus, antispyware, nástroj proti phishingu a obousměrný firewall. Kromě toho obsahuje antispam, rodičovskou kontrolu, 1 GB pro online zálohování a aplikaci SiteAdvisor pro hodnocení bezpečnosti webových stránek.

McAfee AntiVirus Plus 2010

Software McAfee AntiVirus Plus (upgrade) v ceně 699,-Kč vč. DPH za upgrade licenci pro tři uživatele nabízí základní zabezpečení pro PC, chrání uživatele při práci online před viry, spywarem a hackery. Obsahuje antivirus, antispyware a obousměrný firewall. Software McAfee AntiVirus Plus zahrnuje také nástroj proti phishingu a aplikaci SiteAdvisor pro hodnocení bezpečnosti webových stránek.

McAfee Total Protection 2010 je k v prodeji dispozici pouze online a nabízí funkcionalitu pro zabezpečení domácí sítě a 2 GB online prostoru pro zálohování.

Novinky ve verzi 2010

•   Upgrade verzí 2010 posílil ochranu při prohlížení webu. Zákazníci jsou upozorňováni na nebezpečné stránky ještě předtím, než je zobrazí (případně je přístup k nebezpečnému webu zcela zablokován).
•   Vyšší výkon podle výrobce předznamenává až trojnásobně rychlejší skenování; aktualizace jsou prováděny pouze tehdy, když počítač nepracuje.
•    Snazší ovládáníDalší vlastnosti

Online zálohování: Novinkou produktů řady 2010 je možnost automatického zálohování fotografií, videa a souborů – zdarma a po celou dobu předplacení služby. Uživatelé softwaru McAfee Internet Security mohou využívat až 1 GB místa pro ukládání svých dat  a zákazníci, kteří vlastní software McAfee Total Protection, mají k dispozici až 2 GB volného místa.

Rodičovská kontrola: Společnost McAfee vylepšila v rámci poslední aktualizace také rodičovskou kontrolu. Nyní nabízí předdefinované věkové skupiny, přidán byl filtr podle osmnácti různých kategorií obsahu a vyhledávání přiměřené věku.

Chráněné domácí sítě: Součástí produktu McAfee Total Protection je komponenta McAfee Home Network Defense, jež pomáhá uživatelům identifikovat a blokovat průniky do PC v domácí síti.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?