Hlavní navigace

Microsoft představil novou řadu vývojářských produktů

17. 4. 2010

Sdílet

Microsoft představil novou řadu vývojářských produktů

 

Microsoft celosvětově představil finální verze Visual Studia 2010 a platforem .NET Framework 4 a Silverlight 4. Všechny tyto nástroje nabízí začátečníkům i profesionálním vývojářům řešení pro vývoj aplikací, které jsou určeny pro soudobé platformy včetně cloud computingu.


Visual Studio 2010

Mezi hlavní novinky Visual Studa 2010 patří možnosti  manuálního a automatického testování, nástroje pro zajištění kvality zdrojového kódu, automatické nalézání chyb, ale také  prostředí pro podporu kreativity vývojářů. Výhodou je dle Micrososftu jednodušší ovládání, které při stávajících dovednostech umožňuje modelovat, kódovat, testovat nebo ladit  různé typy aplikací.


.NET Framework 4

U platformy .NET Framework 4 vývojáři ocení zejména podporu průmyslových standardů, podporu vysoce výkonných aplikací, které zahrnují paralelní programování, workflow a SOA.

 

Silverlight 4

Nový Silverlight nabízí funkce usnadňující vývoj online i offline aplikací, více než šedesát předdefinovaných přizpůsobivých kontrol, které usnadní tvorbu interaktivních aplikací, podporu tisku, offline MP4 DRM, webových kamer a mikrofonů a možnost prohlížení ve všech hlavních webových prohlížečích.

Další informace o nových produktech jsou dostupné na webových stránkách www.microsoft.com/visualstudio, http://www.microsoft.com/net/ a http://www.microsoft.com/silverlight.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?