Hlavní navigace

Microsoft testuje prémiovou verzi Outlooku, bude stát stovku měsíčně

10. 4. 2016

Sdílet

Outlook Premium uživatelům umožní vytvořit až pět personalizovaných e-mailových adres s vlastními názvy domén, což je dobrá zpráva pro ty uživatele, kteří chtějí něco jiného, než koncovku @outlook.com, @live.com, či @hotmail.com. Americký gigant může nabízet personalizované e-mailové adresy díky spojení se společnosti GoDaddy. Kromě toho uživatelé získají lepší kalendář, pokročilé funkce na sdílení dokumentů a v inboxu se jim nebudou zobrazovat žádné reklamy. Pro předplatitele Office 365 bude Outlook Premium dostupný zcela zdarma po celou dobu trvání jejich předplatného. Pokud Office 365 nepoužíváte, nemusíte si však zoufat ani vy - Microsoft každému uživateli umožní vyzkoušet si Outlook Premium zcela zdarma po dobu 12 měsíců.

I když Outlook bez reklam může znít zajímavě, je třeba podotknout, že Microsoft již nabízí verzi svého webmailu bez reklam za 19,95 dolaru ročně. Tato verze Outlooku však uživatelům nenabídne žádné nadstandardní funkce, jako Outlook Premium.

V souvislosti s tímto oznámením je ovšem třeba zmínit, že například propojení svého E-mailu s vlastními doménami začal nedávno poskytovat i český Seznam.cz, a to zdarma (do maximálně deseti samostatných adres).

 

Zdroj: IDG News Service

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?