Hlavní navigace

Microsoft uvolnil antivirus v češtině zdarma

18. 2. 2010

Sdílet

Microsoft uvolnil českou verzi antivirového programu pro domácí použití


Společnost Microsoft uvolnila českou verzi antivirového programu Microsoft Security Essentials. Tento nový bezpečnostní produkt určený pro domácí uživatele legální licence systému Windows nabízí antivirovou a spyware ochranu a zabezpečení před ostatními druhy škodlivého softwaru. Stahovat si jej čeští uživatelé mohou od dnešního dne ze stránek Microsoftu na adrese http://www.microsoft.com/security_essentials.

Na novém antivirovém programu uživatelé kromě nulové ceny ocení především jednoduché uživatelské rozhraní, neboť program se spouští automaticky na pozadí a informuje uživatele pouze o důležitých akcích. Ke svému provozu Microsoft Security Essentials potřebuje údajně minimální množství operační paměti a procesoru (CPU), a tak by měl být vhodný i pro méně výkonné počítače. Stále aktuální zabezpečení je zajištěno díky nové technologii Dynamic Signature Service, jež poskytuje ochranu před nejnovějšími viry bez nutnosti čekání na nový plánovaný update.

Produkt Microsoft Security Essentials je určen pro legální uživatele systémů Windows XP SP2 nebo SP3, Windows Vista a Windows 7, včetně Windows XP módu na systémech x86 a x64. Legálnost svého systému mohou uživatelé ověřit na stránce www.microsoft.com/genuine.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?