Hlavní navigace

Modul pro bezokrajový tisk širokoformátových tiskáren nabízí Epson

1. 11. 2011

Sdílet

Jde podle jejích slov o vůbec první řešení v kategorii tzv. ekosolventních širokoformátových tiskáren, které umožňuje zpracování tiskových úloh bez okrajů.

Uvedená sada je k dispozici jak ve formě upgradu pro stávající majitele tiskáren GS6000, tak i jako volitelný doplněk k novým tiskárnám. Přínosem je hlavně pro uživatelé, kteří se soustřeďují na výrobu poutačů a prvků pro prodejny sloužících k dekoraci interiéru, kterými mohou být například vlastní tapety a grafické materiály určené k umístění do výloh.

Kromě nových obchodních příležitostí spočívá přínos této sady také ve zkrácení doby pro konečné úpravy, v omezení prořezu a nutnosti používat speciální řezací a střihací nástroje.

64palcová tiskárna GS6000 je určena pro výrobu materiálů používaných venku i v interiéru a nabízí funkci snadného přepínání mezi řadou různých koutovaných i nekoutovaných podkladů včetně vinylů.

Adaptační sada rozšiřuje možnosti tiskárny GS6000 o schopnost tisku bezokrajových výstupů v šířkách od 11,8 palců (300 mm) do 62,5 palců (1 590 mm). Upgrade stávajících tiskáren v místě uživatele zvládne servisní technik společnosti Epson přibližně za hodinu; sadu lze také dodat společně s novou tiskárnou GS6000.

Po instalaci sady tiskárna nadále může tisknout výstupy s okraji a zachovává si stejnou rychlost tisku; nemění se ani trvanlivost a kvalita výtisků. Zákazníci budou pouze potřebovat vhodný RIP software od prodejce.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?