Hlavní navigace

MWC 2016: Nejlehčí světové binokulární OLED průhledné chytré brýle Epson Moverio BT-300

26. 2. 2016

Sdílet

Řada Epson Moverio se od ostatních chytrých brýlí na trhu odlišuje zaměřením na široký sortiment komerčních a jiných aplikací. Tato řada byla vyvinuta s důrazem na funkčnost a získala si oblibu mezi podnikateli i nezávislými prodejci softwaru (ISV).

Od roku 2011, odkdy spolupracujeme s více než 2 000 partnery ISV, přináší řada Moverio hodnotu podnikům, mezi které patří organizace z oblasti techniky, vzdělávání a školení, lékaři a zubaři, maloobchodní prodejci a turistické, kulturní a památkové organizace,“ říká Roman Vejražka, Business Account Manager společnosti Epson Europe.

Brýle BT-300 vybavené čtyřjádrovým procesorem Intel Atom a operačním systémem Android 5.1 výrazně zvýšily výkon, aby mohly poskytovat 3D obsah a výdrž baterie dosáhla až šesti hodin. Uživatel brýlí vidí a vnímá prostředí pomocí čelní 5megapixelové HD kamery směřující dopředu a dalších senzorů. Stejně jako u předchozích modelů dodržuje zařízení normy na ochranu soukromí pomocí LED indikátoru, který signalizuje, kdy kamera natáčí.

Brýle Epson Moverio BT-300 budou k dispozici od října 2016 a jejich prodejní cena se bude pohybovat okolo 800 EUR.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?