Hlavní navigace

Na 64palcové role dovoluje v kancelářích tisknout nové zařízení od Epsonu

23. 2. 2012

Sdílet

Novinka dokáže zpracovat různé grafické materiály od plakátů, nápisů, bannerů, podsvícených panelů a materiálů pro prodejní místa až po fólie pro polep automobilů, interiérové dekorace a výstavní poutače. Podporuje také širokou škálu médií v rolích, což uživatelům umožňuje spolehlivě a cenově výhodným způsobem tisknout na vinylové, PVC a průhledné fólie, fotografický papír a celou řadu oblíbených podkladových materiálů pro bannery.

Novinka nabízí rychlost tisku 7,3 až 29,4 m2 za hodinu v závislosti na tiskovém režimu; první hodnota je typická pro tisk interiérových plakátů, druhá pro výrobu bannerů do venkovního prostředí. Tiskárna nabízí také režim vysoké kvality pro nejnáročnější tvorbu, která bývá prohlížena zblízka – v tomto režimu je využito plného rozlišení tiskárny 1440 × 1440 dpi.

Epson vyvinul i nový inkoust UltraChrome GS2, který je určen pro novou generací tiskových hlav TFP. Ten vychází z vlastností inkoustu UltraChrome GS a je obohacen o nové složení žluté barvy, která má nyní delší světlostálost. Tento inkoust neobsahuje nikl a nevyžaduje speciální větrání, což umožňuje použití tiskárny SC-S30610 i v běžném kancelářském prostředí.

Tiskárna SC-S30610 používá 700ml inkoustové kazety s vysokou výtěžností, u kterých není nutná tak častá výměna. Inkoustové kazety jsou vratné, tím je snižována produkce odpadu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?