Hlavní navigace

Nabídky Microsoft Office za 500 Kč již využilo více než 20 000 zaměstnanců

13. 1. 2010

Sdílet

Nabídky Microsoft Office za 500 Kč již využilo více než 20 000 zaměstnanců

 

Již přes 70 firem a institucí v České republice nabízí svým zaměstnancům v rámci projektu Microsoft Office Home Use Program nejvyšší sadu Microsoft Office jen za cenu dodávky instalačního média, která se pohybuje v rozmezí 499 až 620 Kč (v závislosti na způsobu doručení). Tuto sadu si mohou zaměstnanci instalovat na své domácí počítače. Již více než 20 000 zaměstnanců tak získalo přístup k aplikacím Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, ale také OneNote, InfoPath a Groove.

Do programu se může zapojit jakákoliv organizace, která má uzavřenu multilicenční smlouvu na Microsoft Office s balíčkem nadstandardních služeb nazývaných Software Assurance. Zaměstnavatelé tak bez dalších investic mohou zaměstnancům nabídnout zajímavý benefit v podobě nejaktuálnější verze Microsoft Office. Veškerou administrativu spojenou s objednáváním a dodávkou instalačních médií zabezpečuje Microsoft.

Microsoft Office pro zaměstnance využívají instituce veřejné správy, banky, telekomunikační i výrobní společnosti. Program nejlépe funguje ve společnostech Škoda Auto, ČEZ, Telefónica O2 ČR, ČSOB, Česká pojišťovna, Makro, Letecké opravny Malešice, ale i ve veřejné správě, např. na krajských ředitelstvích Policie ČR, České správě sociálního zabezpečení a dalších. Seznam společností využívajících Microsoft Office Home Use Program a další informace naleznete na http://www.microsoft.com/cze/office/hup/default.mspx.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?