Hlavní navigace

Netgear a Kaspersky Lab spolupracují na výrobě bezpečnostních produktů

18. 3. 2009

Sdílet

NETGEAR a Kaspersky Lab - spolupráce na vývoji bezpečnostních produktů


NETGEAR, jakožto dodavatel síťových řešení, oznámil uzavření smlouvy se společností Kaspersky Lab, výrobcem řešení pro zabezpečení a správu obsahu. NETGEAR bude na základě této smlouvy integrovat antivirové a antimalwarové technologie společnosti Kaspersky Lab do nové produktové řady ProSecure STM, zaměřené na správu e-mailových a webových hrozeb v malých a středně velkých firmách (SMB).

Řada ProSecure STM, zahrnující modely STM150, STM300 a STM600, využívá bezpečnostní architekturu od Kaspersky Lab integrovanou do patentované technologie Stream Scanning společnosti NETGEAR. Nabízí tak první bezpečnostní zařízení podnikové třídy určené malým a středně velkým firmám pro zabezpečení webového a e-mailového provozu. Začleněním kompletní knihovny antimalwarových a antivirových řešení společnosti Kaspersky Lab nabízí NETGEAR malým a středně velkým firmám bezpečnostní technologii pro ochranu jejich sítí.

„Malé a středně velké firmy jsou vystaveny minimálně stejným bezpečnostním rizikům jako velké podniky, protože jim často schází interní IT odbornost k nasazení pokročilých technologií pro správu bezpečnostních hrozeb,“ prohlásil Jason Leung, vrchní ředitel produktové řady pro zabezpečení malých a středních firem společnosti NETGEAR.


Společnost Kaspersky Lab nabízí pro integraci do přístrojů řady ProSecure taková řešení a technologie, které poskytují ochranu před všemi typy počítačových hrozeb, jako jsou viry, spam, phishingové útoky či spyware.


Zabezpečení až pro 600 uživatelů


Řada zařízení pro správu webových a e-mailových hrozeb NETGEAR ProSecure STM nabízí tři různě velké platformy (STM150, STM300 a STM600) s různou úrovní výkonu, které se dokážou přizpůsobit firmám s až 600 souběžně pracujícími uživateli.


Více informací o řadě STM najdete na webu www.netgear.com/Products/ProSecure/STM.aspx.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?