Hlavní navigace

Netgear ReadyNAS Vault - online zálohování a obnova dat

10. 3. 2009

Sdílet

Netgear uvedl službu ReadyNAS Vault


Služba byla navržena tak, aby přinesla uživatelům jednoduché, ale přesto kvalitní řešení pro online ochranu dat. Novinka je dostupná pro všechna úložná zařízení NETGEAR řady ReadyNAS a nabízí snadné použití v kombinaci se zajímavou cenou.

Uživatelé mohou díky řešení ReadyNAS Vault kopírovat data do úložného zařízení ReadyNAS, stejně jako dříve, novinka však přináší navíc možnost získávat tato data zpětně prostřednictvím jakéhokoli webového prohlížeče a libovolného místa s připojením k internetu. Není tedy nutné nakupovat, implementovat nebo upgradovat nové servery, licence či rozšiřovat IT týmy, neboť potřebný software je již automaticky součástí produktů ReadyNAS. Funkce pro zálohování i obnovování dat jsou centralizovány v online konzole, což  zjednodušuje správu dat uložených na různých místech. Administrátoři nebo třeba distributoři tak mohou využívat online rozhraní ReadyNAS Vault jako centrum pro zálohování dat s možností obnovení důležitých dat z kteréhokoli místa na světě.

ReadyNAS Vault, zvyšující ochranu kriticky důležitých dat, nabízí následující vlastnosti:


•    Webová správa – Uživatelé mohou kontrolovat historii přenosu, upravovat nastavení, měnit systém a vybírat zálohovaná data z jakéhokoli internetového prohlížeče v reálném čase. Už žádné čekání na e-mail s přihlašovacími údaji, systém lze spravovat jedním přihlášením.


•    Řešení s již zabudovaným zálohováním – Mnoho zálohovacích zařízení vyžaduje instalaci, správu, licencování serverů nebo agentů. ReadyNAS Vault je již zabudován přímo v úložišti ReadyNAS. Rozdílné zálohování, deduplikace a kódování jsou díky tomu automatické a ke správě je třeba pouze webový prohlížeč.


•    Neustálá ochrana dat – ReadyNAS Vault sleduje aktuální změny a zaručuje ochranu novým nebo změněným složkám. Ukládání dat lze také nastavit automaticky ve zvolených časových intervalech, které uživatelům nejvíce vyhovují.


•    Rychlá obnova dat – Uživatelé mohou hledat a přemisťovat složky s daty uloženými v zařízeních ReadyNAS jediným kliknutím.


•    Bezpečnost – SSL připojení se 128bit šifrováním zajišťuje soukromí a bezpečí během přenosu, 256bit AES kódování navíc přináší dokonalou ochranu.

Službu lze nyní vyzkoušet díky 30denní trial verzi, dostupné pro všechna ReadyNAS zařízení. Cena služby začíná na 5,95 USD měsíčně pro koncové uživatele a 19,95 USD měsíčně pro firmy. Více informací o službě ReadyNAS Vault je k dispozici na webu www.readynas.com.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?