Hlavní navigace

Niceboy představil chytrý náramek X-fit GPS

13. 12. 2018

Sdílet

Hlavní výhodou náramku je, že monitoruje vaše sportovní výkony, aniž byste s sebou během aktivity museli nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu náramek zachycuje veškerá data o trase, vzdálenosti, rychlosti či převýšení, které lze následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce). Informace o aktivitách je současně možné ukládat do interní paměti až po dobu 7 dnů. Praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

Náramek umožňuje výběr z celkem 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších. Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly dle konkrétního sportu. Na jedno nabití vydrží až 10 dní. V případě zapnuté GPS vydrží přibližně 5 hodin.

Niceboy X-fit GPS je plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a disponuje barevným OLED displejem 0,96“. Kromě monitoringu denní aktivity (kalorie, kroky, vzdálenost, tep a další) také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací, budík (s vibracemi), ale potěší i informace o aktuálním počasí. Využít můžete i další funkce jako je monitoring spánku, výzva k aktivitě při delší nečinnosti, vyhledání telefonu či ovládání hudby nebo fotoaparátu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality