Hlavní navigace

Nokia 5530 XpressMusic Illuvial Pink Collection přichází

28. 10. 2009

Sdílet

Nokia 5530 XpressMusic Illuvial Pink Collection přichází


Novinka nabízí jako bonus v balení telefonu stylové kožené pouzdro a poutko s růžovými motivy. Telefon jako takový je samozřejmě také barevně sladěn a růžovou barvu nabízí jak jeho rámeček, tak motiv obrazovky. Nokia 5530 XpressMusic Illuvial Pink Collection je kompaktní přístroj, který využívá dotykový displej, jenž je zasazen do pevného rámu z nerezové oceli. Uživateli nabízí přístup nejen k populárním sociálním sítím, jako je Facebook a MySpace, ale zejména k hudbě a zábavě.

Hudební přehrávač vydrží podle výrobce na jedno nabití baterie přehrávat až 27 hodin, nabídne slušnou kvalitu zvuku a 4 GB paměťovou kartou pro ukládání hudby a dalších médií. Hudební kolekci lze spravovat i synchronizovat s PC pomocí aplikace Nokia Music for PC. K dispozici je širokoúhlý 2,9palcový displej.

Nokia 5530 XpressMusic Illuvial Pink Collection je také vybavena funkcí vyskakující lišty s médii, která nabídne přístup k hudbě, fotografiím, videím, internetu a on-line aplikacím pro sdílení, jako jsou Ovi Share, Flickr nebo VOX.

Nokia 5530 XpressMusic Illuvial Pink Collection

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?