Hlavní navigace

Nokia E72 již k dostání v obchodech

19. 11. 2009

Sdílet

Nokia E72 již k dostání v obchodech

 

Nokia E72 Nokia E72 navazuje na úspěchy modelu E71, a to plnohodnotnou QWERTY klávesnicí, na níž by mělo být psaní SMS a emailů rychlejší než na klasické mobilní klávesnici. Novinka navíc nabízí  funkce jako je e-mail přímo na úvodní obrazovce. Ve výbavě modelu E72 najdeme také nejnovější verzi Ovi Maps s A-GPS navigací a kompasem nebo pětimegapixelový fotoaparát.

Nokia E72 přichází také s funkcemi Nokia push e-mail a Nokia Messaging a její uživatelé si také mohou nastavit zasílání rychlých zpráv (IM) přímo z domovské obrazovky a zpřístupnit tak komunity jako jsou Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk nebo Ovi Chat. Navíc mohou uživatelé chatovat se svými známými či kolegy přes desktop napříč různými komunitami, a to v reálném čase.

Nokia E72 nabízí také možnost vícenásobných firemních i soukromých e-mailových účtů se zvláštními profily pro práci a zábavu, které lidem umožní být flexibilní v rozhodování na koho, kdy, kde a jak reagovat. Zatímco pracovní e-maily mají postavení jako nejdůležitější zprávy pro přijetí, neznamená to, že na ně také musíme nejrychleji reagovat.

Nokia E72 se na českém trhu začne prodávat  v týdnu od 23. listopadu 2009, za orientační cenu 11 400,- Kč.

Nokia E72

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?