Hlavní navigace

Norton Ghost 15 podporuje Windows 7 a Blu-ray

27. 11. 2009

Sdílet

Norton Ghost 15 - podporuje  Windows 7 a Blu-ray


Společnost Symantec oznámila uvedení aplikace nové verze Norton Ghost s číselným označením 15. Aplikace Norton Ghost 15 je kompatibilní s operačním systémem Windows 7 a nyní nabízí podporu disků Blu-ray Disc s kapacitou 25 GB a 50 GB. Součástí této verze je také nová funkce vytváření bitových kopií bez spuštění operačního systému, která vytváří bitové kopie počítačů bez instalace produktu. Aplikace Norton Ghost kromě toho využívá indikátor ThreatCon společnosti Symantec k automatickému zálohování počítačů v případě závažné bezpečnostní hrozby.

Aplikace Norton Ghost 15 je řešení pro zálohování určené pro domácí uživatele a malé firmy. Pomocí aplikace Norton Ghost je možné obnovit ztracené nebo poškozené soubory v případě selhání systému, dokonce i když nelze spustit operační systém počítače. Umožňuje také zálohování celého systému nebo určitých souborů a složek a pomocí protokolu FTP ukládá body obnovení na místa mimo pracoviště. Aplikace Norton Ghost je také flexibilní a uživatelům umožňuje rozhodnout, zda zálohovat systém podle plánu nebo na základě události.

Aplikace Norton Ghost kromě toho pracuje s disky Blu-ray o kapacitách 25 GB a 50 GB a většinou úložných zařízení, včetně externích pevných disků, síťových jednotek a zapisovatelných a přepisovatelných disků CD a DVD. Obsahuje také funkci zálohování za provozu, která uživatelům umožňuje zálohovat počítač bez nutnosti jej nejprve vypnout. Aplikaci Norton Ghost podporuje také nástroj Windows 7 Bitlocker, který poskytuje rozšířenou ochranu dat pomocí šifrování jednotky a kontroly integrity, takže uložená data jsou bezpečná a chráněná.

Aplikaci Norton Ghost 15 je možno zakoupit  za doporučenu maloobchodní cenu 1 390,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?