Hlavní navigace

Notebooky ASUS s procesory Intel Core i3/i5/i7

18. 1. 2010

Sdílet

Notebooky ASUS s procesory Intel Core i3/i5/i7

 

Notebooky N Series a K Series – zábava a multimédia

Nové modely notebooků Asus pohánějí procesory Intel Core i3, i5 a i7. Novinky dále disponují rozhraním USB 3.0, jež dokáže teoreticky přenášet data rychlostí až 5 GB za sekundu – tedy až desetkrát rychleji, než tomu je u rozhraní USB 2.0. USB 3.0 rovněž využívá mechanismus přerušení, který v porovnání s dotazovací metodou rozhraní USB 2.0 může ušetřit nemalé množství energie. Oproti USB 2.0 se také výrazně zkracuje doba nabíjení zařízení, která jsou k počítači připojena.

asus n series

K dalším zajímavým prvkům notebooků N Series patří zvuková technologie SonicMaster. Ta dokresluje zvukové podání, ovlivňuje šum, hlasitost a dynamický rozsah, minimalizuje ruchy okolí a zkreslení zvuku a vylepšuje jeho separaci. Notebooky N Series se dodávají se softwarem Video Magic, který zvyšuje rozlišení běžných disků DVD ze standardního rozlišení až na HD rozlišení 1080p. Kromě toho také upravuje barvy a jas, takže zobrazení působí podle Asusu živěji.

asus k series

Notebooky K Series disponují novými procesory Intel Core i3 a i5 a využívají technologii Palm-proof, která dokáže rozlišit mezi prstem a dlaní uživatele. Pokud se tedy během psaní stane, že uživatel omylem dlaní zavadí o touchpad, nehrozí nechtěný přesun kurzoru na jiné místo obrazovky. Technologie Palm-proof uzamkne touchpad, jakmile zjistí, že styčná plocha je větší než prst. Notebooky K Series mají rovněž ve výbavě technologii ASUS Power4Gear, která upravuje rychlost ventilátoru a zajišťuje tišší pracovní prostředí.

 

U Series Bamboo Collection

ASUS pokračuje v tradici využívání neobvyklých materiálů při výrobě notebooků - důkazem jsou modely U Series Bamboo Collection. Tyto designové notebooky vnášejí do světa výpočetní techniky plného studených kovových a plastových materiálů změnu v podobě šasi z přírodního bambusového materiálu.

asus bamboo

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?