Hlavní navigace

Nová bezdrátová sluchátka Sony MDR-RF4000RK

20. 3. 2010

Sdílet

Nová bezdrátová sluchátka Sony MDR-RF4000RK


Uzavřená konstrukce sluchátek zabraňuje nechtěnému úniku zvuku, nikoho tak nerušíte, ani když si vychutnáváte akční finále oblíbeného filmu. Zvukovou kvalitu zajišťuje 40mm neodymiový měnič. Bezšňůrová dokovací stanice zároveň funguje jako nabíječka. Po poslechu jednoduše otočíte tzv. mušle do roviny, pak sluchátka odložíte a necháte je dobíjet.  Digitální rádiový přenos (RF) zajišťuje příjem signálu až na vzdálenost 30 m.

 

Sony MDR-RF4000RK

Díky ovladači hlasitosti na sluchátkách nemusíte při úpravě hlasitosti sahat po žádném dálkovém ovladači.  Energeticky úsporná konstrukce umožňuje až 7 hodin nepřetržitého poslechu na jediné nabití NiMH článku. Použijete-li navíc alkalickou AAA baterii, kterou je možné do sluchátek vložit, prodlouží se doba poslechu až na 10 hodin. Funkce automatického vypínání, pokud sluchátka právě nepoužíváte, šetří energii a dále prodlužuje dobu poslechu.

Dalším modelem letošního jara jsou bezdrátová sluchátka MDR-RF810RK o hmotnosti kolem 220 g, jež dokáží přijímat RF signál až do vzdálenosti 100 m. Podobně jako model MDR RF4000K jsou vybavena 40mm magnetem, zajišťujícím kvalitní zvuk a také ony disponují šikovným ovladačem pro snadné nastavení hlasitosti.  13 hodin poslechu na jediné nabití uvnitř zabudovaného NiMH  článku se prodlužuje při použití alkalických baterií AAA až na 28 hodin nepřetržitého poslechu.

Nová bezdrátová sluchátka MDR-RF4000K a MDR-RF810RK budou v prodeji od dubna 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?