Hlavní navigace

Nova spouští video on demand službu Voyo.cz pro platformu Android

21. 6. 2013

Sdílet

Aplikaci pro mobilní zařízení zprostředkující nabídku pořadů portálu VOYO již byla dostupná pro platformu iOS a rovněž jako aplikace na smart TV televizorech výrobců Samsung, Panasonic a LG. Nově je dostupná také pro zařízení běžící na OS Android verze 4.0 a vyšší.

„O spuštění aplikace VOYO.cz pro platformu Android byl velký zájem ze strany našich předplatitelů. Jsme proto velmi rádi, že můžeme nyní službu VOYO na zařízeních s tímto operačním systémem nabídnout. Rozšiřování služby na chytrá zařízení je součástí naší dlouhodobé strategie. Dle našich průzkumů VOYO sleduje na chytrých mobilech a tabletech stále větší počet našich uživatelů a my věříme, že spuštěním naší služby na Androidu vycházíme vstříc i dalším, kteří by chytrá zařízení pro sledování VOYO rádi využívali,“ uvedl ředitel placených služeb skupiny Nova Petr Horák. Videoportál VOYO obsahuje více než 1800 českých i zahraničních titulů včetně pořadů televize Nova. Na mobilních zařízení je skrze VOYO.cz možné sledovat také vysílání všech stanic skupiny Nova.

Z komentářů uživatelů, již si aplikaci stáhli, vyplývá, že mají mnozí z nich s aplikací problémy. Stěžují si na trhané přehrávání i při rychlém internetovém připojení nebo dokonce nedostupnost obsahu pravděpodobně z důvodu ochrany videí metodou DRM. K problémům se zatím Nova nevyjádřila. Nutno zmínit, že aplikaci si zatím stáhlo necelý tisíc uživatelům, přičemž hodnocení uvedlo asi 50 z nich.

 

Zdroj: http://www.novagroup.cz

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality