Hlavní navigace

Nová základní deska Asus Z9PE-D8 WS pro pracovní stanice

9. 4. 2012

Sdílet

Nová deska Z9PE-D8 WS je vybavena rozhraním PCI Express 3.0 x16 s propustností až 32 GB/s oběma směry, což je dvojnásobná rychlost v porovnání s PCI Express 2.0. Sedm slotů poskytuje dostatek prostoru pro rozšíření a různá grafická řešení, nechybí ani podpora technologií pro zapojení více grafických karet 4-way Nvidia GeForce SLI a quad AMD CrossFireX. Jedná se o základní desku vhodnou zejména pro uživatele, kteří využijí extrémní grafický výkon.

I přes svou výbavu, včetně podpory dvou procesorů Intel Xeon E5-2600 (Sandy Bridge-E) a 8 DIMM slotů pro operační paměť, odpovídá deska standardnímu formátu EEB. K připojení úložných zařízení slouží čtyři konektory USB 3.0 a šest portů SATA 6 Gb/s.

Celkovou rychlost systému lze dále zvýšit pomocí funkce Asus SSD Caching, která využívá nainstalovaný SSD disk k urychlení nejčastěji používaných aplikací. Z pohledu multimédií je deska vybavena osmikanálovým zvukem DTS HD Master Audio.

Pro pracovní prostředí je deska vybavena serverovými porty Intel Ethernet, modulem ASMB6-IVKM pro vzdálenou správu a nechybí ani software ASWM Enterprise.

S deskou Z9PE-D8 WS získáte rovněž službu Advanced Replacement Service, která urychluje reklamační proces, a záruku Asus „24X24“. Ta zaručuje 24hodinový nonstop provoz a jistotu, že daný produkt bude po celých 24 měsíců dostupný na trhu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?