Hlavní navigace

Nové smartphony Samsung řady Omnia

18. 6. 2009

Sdílet

Nové smartphony Samsung řady Omnia



Omnia II (i8000)

Omnia II je určen těm uživatelům smartphone telefonů, kteří požadují lepší a pohodlnější používání multimediálních aplikací v podobě Windows Mobile 6.1 Professional. Díky největšímu AMOLED displeji na trhu (tolik alespoň tvrdí výrobce) s úhlopříčkou 3,7 palce a rozlišením WVGA může Omnia II nabídnout vysokou čitelnost displeje i na denním světle.

Společně s většími ikonami a jednodušší strukturou tak Omnia II nabízí uživatelské rozhraní optimalizované pro dotykové ovládání a přizpůsobené požadavkům zákazníků. Produkt je vybaven uživatelským rozhraním TouchWiz 2.0 a 3D efekty. Pokročilé odporové snímání dotyku umožňuje dle vyjádření Samsungu rychlejší a přesnější odezvu dotykového ovládání.

Novinka dokáže pracovat se záznamem videa v DVD kvalitě (480p). Díky technologiím připojení HSUPA 5,76 Mb/s, HSDPA 7,2 Mb/s a Wi-Fi mohou uživatelé telefonu Omnia II i na cestách přistupovat k internetovému obsahu a stahovat jej. Paměť s kapacitou až 48 GB umožňuje uložit v telefonu veškerý potřebný obsah.

 

OmniaPRO (B7610)

OmniaPRO B7610 nabizí funkce optimalizované pro práci i zábavu - hybridní systém dotykového ovládání a klávesnice QWERTYzde má být řešením pro potřebnou všestrannost. Při práci oceníte push e-mail umožňující správu více účtů, protože OmniaPRO B7610 podporuje řadu podnikových e-mailových řešení, jakož i aplikace sady Microsoft Office. Uživatelé mají také díky aplikaci Opera 9.5 a rychlým datovým přenosům HSDPA a Wi-Fi přístup k internetovému prohlížeči, jak jej znají ze svého PC.

Dále novinka disponuje funkcionalitou 5megapixelového fotoaparátu s funkcí smile shot (zachycení úsměvu). A-GPS s podporou navigace se postará o to, aby se majitel telefonu na svých cestách nikdy neztratil.

 

OmniaPRO (B7320)

Těm, kteří rádi komunikují a udržují vztahy po síti, přináší OmniaPRO B7320 řadu společenských síťových aplikací, jako je například Facebook a MySpace, jakož i podporu okamžitých zpráv v rámci služeb MSN, Google Talk či Yahoo Chat. O další formy zábavy kdykoli a kdekoli se postarají funkce jako například 3megapixelový fotoaparát, FM rádio s RDS, nebo Wi-Fi.

 

OmniaLITE (B7300)

OmniaLITE je určen uživatelům, kteří požadují smartphone s jednoduchým rozhraním a podporou multimédií, internetu a administrativních funkcí. Uživatelské rozhraní TouchWiz 2.0 a on-line widgety, které lze stáhnout z internetu, přispívají k uživatelské přívětivosti.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?