Hlavní navigace

Nové monitory Asus s hybridním televizním tunerem

28. 7. 2009

Sdílet

Nové stylové monitory Asus s hybridním televizním tunerem


Monitory T1 podporují Full HD 1080p (1920×1080) rozlišení a mají dva HDMI vstupy, které zaručují příjem signálu z přehrávačů Blu-ray disků s využitím jediného kabelu. Díky velkému množství vstupních a výstupních portů, mezi než patří např. 2 x HDMI, 2 x SCART, D-Sub, Kompozitní, Komponentní, S-Video, audio jack, výstup S/PDIF, zvukový výstup, výstup sluchátek a slot CI, je možné tyto monitory současně připojit ke spoustě multimediálních přehrávačů (např. DVD přehrávače a set-top boxy).

Asus T1

Monitory řady T1 se dále vyznačují prostorovým zvukem, který zajišťuje dvojice 7wattových reproduktorů. Kromě toho jsou tyto produkty vybaveny také technologií ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), která dle výrobce zvyšuje kontrast až na hodnotu 20 000 : 1.  TV monitory řady T1 jsou dodávány s dálkovým ovladačem.

Zobrazovací výkon monitorů řady T1 – nehledě na zdroj obrazu – je dle Asusu srovnatelný s velkými domácími televizemi. Svůj podíl na tom mají mít především funkce, mezi něž patří např. hřebenový filtr 2D/3D, redukce šumu, 3D deinterlace, stahování 2 : 2/3 : 2 a technologie Splendid Video Intelligence s úpravou barevných odstínů. Technologie Splendid Video Intelligence upravuje parametry displeje tak, aby byly zachovány skutečné barvy. K tomu využívá čtyř předpřipravených režimů (Scenery, Night View, Game a Standard).

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?